چرا کیسه های پارچه ای؟امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و ماشینی شدن زندگی مردم ، میزان تولید آلاینده های زیستی نیز افزایش یافته است.
یکی از این آلاینده های زیستی کیسه های پلاستیکی است. شاید شما هم مثل خیلی از مردم شنیده باشید که مواد پلاستیکی بنا به شرایط جوی بیش از نیم میلیون سال طول می کشد تا به صورت کامل بازیافت شده و جذب محیط شوند.

مواد پلاستیکی علاوه بر مواد شیمیایی که در ساختار آن ها به کار رفته باعث آلودگی محیط زیست نیز می شوند. همچنین بسیاری از حیوانات به هنگام جستجوی غذا در طبیعت این مواد را با غذا اشتباه گرفته و عموما باعث مرگ آنها می شود.تا همین چند سال قبل خیلی از ما هنوز به مضرات کیسه‌های نایلونی آشنا نبودیم.

حالا ولی چند سال است که به لطف آمارهایی که مدیران شهری به ما اعلام می‌کنند، می‌دانیم که در ایران سالانه نزدیک به ۳ میلیون تن کیسه نایلونی تولید می‌شود. به نحوی که اگر میلیون‌ها بشکه نفتی که برای این کار مصرف می‌شوند را نادیده بگیریم،دانستن این که حتی یک درصد از این میزان کیسه زباله نیز بازیافت نمی‌شود، بسیار تکان دهنده خواهد بود.

چراکه روشن می‌کند زیاده‌خواهی ما انسان‌ها چگونه دارد به نابودی تدریجی محیط‌زیست منجر می‌شود. اما به چه دلیل کیسه پارچه ای؟
۱-مفید بودن و کاربردی بودن ساک دستی پارچه‌ای بازیافتی
۲-قابلیت شستشو
۳-قیمت مناسب
۴-حمایت از محیط‌زیست
۵-قابلیت استفاده در بلندمدت

«شرکت آرمان به پود ایرانیان عرضه‌کننده انواع ساک تبلیغاتی در طرح و رنگ موردنظر شما عزیزان، همراه با چاپ لوگو، نشان تجاری یا شعار تبلیغاتی برند شما»

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *